<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=295310551269693&ev=PageView&noscript=1" />
28 Sty

Ogólnopolska Akcja "Dieta dla Urody"

Ruszyła ogólnopolska akcja „Dieta dla urody”. Dzięki niej chcemy przekonać, że dieta nie musi kojarzyć się jedynie z odchudzaniem czy wspomaganiem leczenia chorób ale także może mieć kolosalny wpływ na to jak wyglądamy.

W ramach współpracy z salonami kosmetycznymi możecie odebrać wspaniałą niespodziankę! Jest nią bezpłatna konsultacja dietetyczna połączona z otrzymaniem dwutygodniowego programu żywienia, którego celem ma być głęboka regeneracja oraz odżywienie skóry, włosów i paznokci. 

Podczas każdej konsultacji dietetyk dokona szczegółowej analizy i oceny dotychczasowego sposobu żywienia, stanu zdrowia, badań laboratoryjnych oraz wyników wybranych pomiarów antropometrycznych. To z kolei będzie podstawą do przekazania szczegółowych instrukcji dotyczących stosowania specjalnie przygotowanego programu żywienia, którego celem będzie poprawa największych atrybutów urody.

Specjalnie opracowany program dietetyczny będzie miał za zadanie zapewnić skórze i jej najważniejszym przydatkom niezwykłą dawkę substancji odżywczych, oczyszczających, regenerujących i ochronnych. Nie będzie tutaj żadnego przypadku. Wszystkie składniki zostaną dobrane tak by skóra, włosy i paznokcie po prostu lśniły. Co więcej, potrzeby te zostaną spełnione wyłącznie w oparciu o naturalne produkty żywnościowe bez konieczności stosowania jakichkolwiek suplementów. 

Osoby które chcą skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej konsultacji dietetycznej a także otrzymać wyjątkowy prezent pod postacią dwutygodniowego programu żywienia rewitalizującego skórę, włosy i paznokcie mogą kontaktować się z właścicielami gabinetów urody w całym kraju które działają w pobliżu poradni Dobry Dietetyk. 

UWAGA!

Jeżeli naszych upominków nie znajdziesz w wybranym przez Ciebie gabinecie urody poproś właściciela by skontaktował się z nami pod adresem s.rutkowska@dobrydietetyk.pl, a przekażemy mu dla Ciebie ten wyjątkowy prezent! 

Twój komentarz
POKAŻ